Pierwsze zwycięstwo!

W środowym meczu na Stadionie Sportowym w Skierbieszowie GKS Ostoja Skierbieszów pokonała Granicę Lubycza Królewska 2:0. Bramki dla naszego klubu zdobyli w 87' Krzysztof Szerafin i w 89' Tomasz Nowak.

Mecz rozpoczął się o godz. 17.00 od samego początku widać było duże zaangażowanie naszego zespołu i chęć przełamania długiej passy porażek. Już w pierwszych minutach po rozpoczęciu meczu groźny strzał na bramkę przeciwników oddał Marcin Maruchniak. Dalsza część pierwszej połowy przebiegała pod dyktando naszego zespołu. Niestety mimo przynajmniej trzech niemalże stuprocentowych sytuacjach nie udało się strzelić gola, głównie dzięki dobrej postawie bramkarza Lubyczy. Druga połowa wyglądała podobnie, przewaga naszej drużyny i nieliczne akcje gości. Widać jednak już było oznaki zmęczenia u zawodników obu drużyn, przekładało się to na dokładność podań i "głupie" straty piłek. Mimo to bramki dalej nie padały, a frustrację dało się wyczuć zarówno u zawodników jak i kibiców naszej drużyny. Gdy wydawało się już, że "wygrany" mecz zostanie zremisowany pięknym uderzeniem zza 16-tki popisał się Krzysztof Szerafin strzelając bramkę na 1:0. Chwilę później po długim wybiciu piłki swoją szybkość wykorzystał Tomasz Nowak, który mijając obrońcę zderzył się z wychodzącym, w okolice 16metra, bramkarzem gości jednak udało mu się jeszcze w ostatniej chwili skierować piłkę do bramki ustalając tym samym wynik na 2:0.