Turniej

W ostatnią niedzielę 6 marca o godz. 10.00 na hali sportowej przy Gimnazjum Publicznym im. Dzieci Zamojszczyzny w Skierbieszowie odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Skierbieszów. W szranki stanęło 72 zawodników z 12 drużyn, rywalizacja toczyła się w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”. Faza finałowa rozpoczęła się o godz. 14.20, a w finale zagrały ze sobą zespoły Gorzelnianka Łaziska i Bolo Team. W przepisowym czasie gry nie udało się rozstrzygnąć meczu (0:0), o ostatecznym wyniku zdecydowały rzuty karne w których lepsi okazali się zawodnicy Bolo Team, którzy z wynikiem 4-3 zdobyli Puchar Wójta Gminy Skierbieszów.

Ostateczna klasyfikacja drużyn wyglądała następująco:

1. Bolo Team

2.Gorzelnianka Łaziska

3. Kierep i Przyjaciele

4.Tygrysy Europy

5. Blok Ekipa

6. Niepozorni

7. Ogórki Zdzisława

8. Wybrzeże Klatki Schodowej

9. FC Bambo Mambo

10. Bongo Team

11. MDP Sulmice

12. FC Skierbieszów

Najlepszym zawodnikiem okazał się Dawid Nowogrodzki z drużyny Kierep i Przyjaciele, najlepszym bramkarzem został Mikołaj Pszenniak z drużyny Bolo Team, Królem Strzelców okazał się Marcin Maruchniak z drużyny Bolo Team, który strzelił 13 bramek.

W imieniu Klubu Sportowego „OSTOJA” Skierbieszów oraz Wójta Gminy Skierbieszów dziękujemy wszystkim za sportową rywalizację i wytrwałość.