Zwycięstwo z Huczwą!

W ubiegłą niedzielę 29 marca na stadionie sportowym w Skierbieszowie odbyły się dwa mecze z zespołem Huczwa Tyszowce.

Pierwsi na boisko wybiegli juniorzy obu drużyn. Początek meczu był dość dobry nasi zawodnicy stwarzali dobre wrażenie na tle przeciwników i można było pokusić się o dobry wynik. Niestety w 19 min. goście strzelili nam gola, a my mimo kilku dogodnych sytuacji nie mogliśmy wyrównać. W drugiej połowie w 50 min. po zamieszaniu w polu karnym wyrównującą bramkę strzelił dla nas Krystian Ziarkiewicz. Zawodnicy Huczwy zdołali jednak zdobyć kolejną bramkę w 66 min. Nasi zawodnicy mieli jeszcze kilka niemalże idealnych szans na wygranie meczu jednak nie zdołali ich wykorzystać.    Juniorzy: Ostoja - Huczwa 1:2

O godz. 15.00 na boisko weszli seniorzy. Początek meczu w wykonaniu naszych zawodników nie był zaskakujący grali bardzo asekuracyjnie czego wynikiem była stracona bramka w 33 min. Następne minuty były zupełnie inne, "Ostojacy" obudzili się, skutkiem tego był gol w 40 min. Miłosza Kusika. Następnie po faulu w polu karnym na Wojtku Jabłońskim karnego na bramkę zamienił Piotr Malec. Na drugą połowę wyszliśmy już pewni siebie, potwierdzeniem tego jest bramka w 49 min. Wojtka Jabłońskiego. Dla potwierdzenia wyniku w 71 min. Sebastian Suduł dorzucił jeszcze 4 gola. Miał on również jeszcze kilka dogodnych sytuacji na podwyższenie wyniku ale gości ratował słupek i poprzeczka. Ostatecznie Ostoja Skierbieszów - Huczwa Tyszowce 4:1

Kolejny mecz w sobotę 4 kwietnia na wyjeździe z Igrosem Krasnobród. Dla chętnych wyjazd spod UG o godz. 10.00.