Przegrana z Liderem.

W sobotnim meczu z Liderem "Okręgówki" Unią Hrubieszów Ostoja przegrała na swoim stadionie 0 : 2. Ze względu na nie najlepszą renomę kibiców Gości mecz zabezpieczało kilkudziesięciu policjantów na szczęście obyło się bez konieczności interwencji.

Sam mecz nie sprawiał wrażenia, że gramy z Liderem. Goście nie atakowali zawzięcie, momentami nasza drużyna stwarzała sytuacje z których mogła paść bramka. Niestety w 45 min. nasz bramkarz faulował w polu karnym, a "jedenastkę" na gola zamienił Piotr Fulara. Druga połowa niewiele różniła się od pierwszej oba zespoły atakowały mieliśmy kilka szans na wyrównanie ale zabrakło zakończenia akcji w postaci strzału na bramkę. W 75 min. straciliśmy kolejnego gola po  ładnym uderzeniu z 16m Marcina Stepaniuka. Do końca meczu mimo starań naszego zespołu nie udało się zmienić wyniku.

Przed głównym spotkaniem mecz zagrali nasi juniorzy, którzy zremisowali z zespołem z Werbkowic 1 : 1.