Koniec Rundy "Jesiennej"

Niezwykle trudna jak się okazuje Runda Jesienna dobiegła końca. Dała się we znaki zarówno zawodnikom jak i kibicom. Zmieniony i odmłodzony skład naszej drużyny seniorów mimo kilku naprawdę ciekawych i dobrych meczy nie uniósł ciężaru rozgrywek i uplasował się na przedostatnim miejscu w tabeli z dwoma wygranymi, jednym remisem i dwunastoma porażkami. Przed nami trudny okres przygotowań do rundy Wiosennej zarówno dla zawodników jak i klubu aby w nowym roku odmienić wizerunek całej drużyny.

W podobnej sytuacji znalazła się drużyna juniorów, która zajęła ostatnie miejsce w swojej grupie.

Gratulacje należą się dla grupy Trampkarzy pod wodzą Dawida Nowogrodzkiego, która po Rundzie Jesiennej zajmuje pierwsze miejsce w tabeli z siedmioma zwycięstwami i dwoma remisami. Królami strzelców aktualnie są Kacper Muszkiewicz i Mateusz Świszcz z 12 strzelonymi bramkami.