Wygrana z Łaszczówką.

W niedzielnym meczu na Stadionie Sportowym w Skierbieszowie niespodziewanie goście ulegli miejscowemu klubowi aż 3 – 0.

Pierwsza połowa toczyła się pod dyktando drużyny z Łaszczówki, którzy przeważali na boisku i nie dawali chwili odpoczynku zawodnikom Ostoi. Już w 5-ej min groźnym strzałem z rzutu wolnego popisał się Łukasz Mruk bramkarza Ostoi uratował jednak słupek. Chwilę później bo 6 min kolejny rzut wolny tym razem groźne dośrodkowanie Tomasza Walentyna ale w polu karnym faulowany jest bramkarz Ostoi. Taka sytuacja utrzymuje się do 20min gdy zmęczeni ciągłym atakowaniem zawodnicy Łaszczówki odkrywają się i pozwalają Ostoi na przeprowadzenie kilku kontrataków . Dogodnej sytuacji w 20min na strzelenie bramki nie wykorzystał Paweł Dulbas. Kolejny strzał w 32 min oddaje Tomasz Nowak niestety zbyt lekki i bramkarz bez większych problemów łapie piłkę. W 44 min po zamieszaniu w polu bramkowym goście nie wykorzystują dogodnej sytuacji na strzelenie bramki tym razem w poprzeczkę trafia Łukasz Hałaska.

Druga połowa była już bardziej wyrównana obie drużyny stwarzały sytuacje do strzelenia gola choć bliżej tego była drużyna gości. W 59min w ferworze walki przed polem karnym ręką zagrywa zawodnik gości, lecz sędzia puszcza grę przy piłce jest Krystian Bartoń, który ostatkiem sił strzela gola tuż obok bramkarza. Chwilę później w 62min. na bramkę Ostoi strzela Mateusz Natowski ale piłka przelatuje obok słupka. 68 min z pozoru niegroźny strzał Tomasza Nowaka, kozłuje tuż przed bramkarzem gości, który ratuje się wybiciem piłki na rzut rożny. 71 min rzut wolny z 18metra dla gości, strzela Mateusz Cywka niestety piłka przelatuje obok spojenia. Do 90 min goście starają się odrobić wynik kiedy to w polu karnym faulowany jest Michał Grula, sędzia wskazuje na jedenastkę, ten sam zawodnik zamienia ją na bramkę. Sędzia dolicza 4min gdy zbliża się już ku końcowi idealne podanie z prawej strony boiska do Krystiana Baronia, który pokonuje bramkarza Łaszczówki i ustala ostateczny wynik na 3-0 dla Ostoi Skierbieszów.